Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler bugün duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.

Bugün gökyüzündeki kavuşumlar ve hareketlenmeler sizi özellikle duygusal ve ailevi yönden etkileyebilir. Ancak önce kendi içsel huzurunuza vakit ayırmanız gerekebilir. Zira önce geçmişte yapmış olduğunuz yanlış ve hatalarınızı kabul etmeli daha sonra da sevdiklerinizle barışı sağlamalısınız. Gökyüzünün enerjisi yaralarınıza şifa olacak. 

Yengec K

Aşk hayatınızda partnerinizle derin konuşmalar yapmak ilişkinize iyi gelebilir. Birbirinize karşı dürüst davrandığınız bu günde aklınızda bulunan soru işaretleri tamamen ortadan kalkacak. Geçmişe dair konuşmalar gündeminizde olabilir. Birbirinize hissettirdiğiniz her duygunun derinliklerine inecek be problemlerin üstesinden geleceksiniz.

AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu Ziyaret Edildi AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu Ziyaret Edildi

İş hayatınızda ise gökyüzü hareketleri yaratıcı fikirlerinizi destekleyecek ve önemli projelerde görev alacaksınız. Katılacağınız seminer veye toplantılarda dikkatleri üzerinize toplayacağınız ve çevrenizi önemli ölçüde genişleteceğiniz bir süreç içerisine girebilirsiniz. Bu nedenle fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmemelisiniz.