Kamu Çalışanlarının Haklarından Tasarruf Olmaz! Türkiye KAMU-SEN Sendikası Basın Açıklaması Kamu Çalışanlarının Haklarından Tasarruf Olmaz! Türkiye KAMU-SEN Sendikası Basın Açıklaması

Sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler bugün gökyüzündeki hareketlilikler sayesinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz!

Gökyüzündeki hareketlenmeler nedeniyle finansal konulara dair farklı bakış açıları elde edecek ve hızlı geçişler yapacaksınız. Daha pratik ve sağlam adımlar attığınız bir süreç içerisine gireceksiniz. Yatırımlarınızı daha bilinçli yönetecek ve paranızın kıymetini anlayarak daha da arttıracaksınız. Finansal konularda kazançlı bir gün sizi bekliyor!

Yengec K

Aşk hayatınızda ise güvenlik arayışlarımız hala ilk günkü gibi devam ediyor. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz güven kırıklıkları nedeniyle partnerinize karşı kuşkuyla yaklaşabilirsiniz. Ancak sarsılan güveninizi tazelemek hem sizin için hem de sevdiğiniz insanlar için daha iyi olacak. Güvensizliklerinizin yanı sıra kuruntulara kapılmaya özen göstermelisiniz. Daha güçlü durmak ve güvensizlikle yerinizi kırmak için adımlar atmanız gerekebilir. Bu nedenle bir müddet yaralarınızı sarmak için uğraşmak ve içsel dünyanıza huzuru getirmek için uğraşmak size çok daha iyi gelecek.

Bu aralarda ani kararlar vermeden önce iyice düşünmeli ve buna göre bir karar vermelisiniz. Özellikle aşk hayatınızda güvensizlik lerinizin gerçek nedenlerine odaklanarak partnerinizle açık bir şekilde konuşmalı ve bu soruna bir çözüm bulmalısınız.