Sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler, duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.

Sivas’ta Deprem! 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi! Sivas’ta Deprem! 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi!

Bu dalgalanmalar sonucunda partnerinizden ve arkadaşlarınızdan bir beklenti içerisine girebilirsiniz. Bu beklentiler karşılanmadığında alınmak yerine iletişime açık olmalı. Kendinizi sakin bir şekilde ifade etmelisiniz. 

Yengeç

Partnerinizden bekleyeceğiniz sürpriz gelişmeler veya teklifler sonucunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ancak bu hayal kırıklıkları sizi üzmesin. Bu hayal kırıklığı nedeniyle iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Ancak duygularınızı sakin bir şekilde ifade etmeyi unutmayın. Çünkü kendinizi sakin bir şekilde ifade ettiğinizde partnerinizden hiç beklemediğiniz adımlar alabilirsiniz. 

Maddi konulara baktığımızda bu aralar bir düşüş yaşayabilirsiniz. Ancak bu düşüş kısa sürecek. Çünkü kapınızı çalmak üzere bekleyen bir iş teklifi veya bir terfi var. Bu iş teklifi veya terfi sizi çok motive edecek ve bu sayede hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacak. 

Yaşayacağınız ani duygu değişimleri nedeniyle iletişim problemleri kurmakta zorluk çekebilir, arkadaşlarınız, partneriniz veya ailenizle ufak çaplı bir tartışmaya girebilirsiniz. Kendinize vakit ayırarak bu duygusal değişimleri kontrol edebilirsiniz.