Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar Sürekli değişen tavrın bugün her zaman olduğundan daha fazla ön planda.

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar; çevrende keyfini çıkaracağın birden fazla şey olabilir. Dostlarınla vakit geçirebilirsin, küçük tatil planları yapabilirsin.

Oğlak-1Bu tür etkilere kendini kapamaman ve hemen her şeye hayır dememen gerek, hayır demeden düşünmelisin. Eski günlerin özlemini bir kez daha hayatınızda hissedeceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınıza zaman ayırmalısınız. Geçmişe yönelik konuların gündeme gelmesi partnerinizle aranızda bazı pürüzlere yol açabilir.

Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı! Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı!

Sürekli değişen tavrın bugün her zaman olduğundan daha fazla ön planda. Bu değişken tavırların ile çevrendekilerin dikkatini çekebilirsin. Yeni aldığın kararlar doğrultusunda yapmak isteyeceğin değişiklikler olabilir.

Sürekli istediğiniz şeyler için çevrenizdekilere baskı yapmayın. Herkesin duygu ve düşüncelerine saygı göstermeyi ihmal etmeyin. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, bir türlü insanlara bakış açınızı kabul ettiremiyorsunuz. 

Maddi açıdan yenilenmeye gitmek sizin için iyi olabilir. Ortak parasal kaynaklar, miras, borçlar ya da ödemeler gibi konularda gündemleriniz olabilir. Aşk hayatınızda sevgi ve saygıya aşktan daha çok önem veriyorsunuz. Partneriniz de sizinle aynı düşüncede. Uyumunuzun nedeninde bu.