Sevgili boğalar ve yükselen boğalar, bugün geçmiş gündeme gelebilir.

BoğaGeleceğin belirsizliği nedeniyle geçmiş  hatıralarınız ve yaralarınıza odaklanacağınız bir gün olabilir. Bu nedenle de zor kararlar alabilirsiniz. Zihninizin bir yanında eski günlerinize canlanırken, diğer yanında ise geleceğe dair planlarınızı şekillendirmeye çalışabilirsiniz. Ancak geçmiş ve geleceği birbirinden ayırmak size zor gelebilir. Bu durum neticesinde ise kafanız bir hayli karışacak gibi görünüyor. Aynı zamanda duygusal anlamda da zorlanabileceğiniz bir süreç içerisindesiniz.

Geçmişte kalan yaralarınız kanayabilir. Eski bir dostunuzla yaşadığınız anlaşmazlıklar tekrar gündeme gelebilir. Bu nedenle eski defterlerin tozlu sayfalarının aralanmasına  hazırlıklı olmalısınız.

15 NİSAN 2024 OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 15 NİSAN 2024 OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bugün sizin için zorlu bir gün olacak.

Unutmayın her zorluğun arkasında bir kolaylık vardır ve bu zorluklar hayatta daha da olgunlaşmamızı, hayata farklı bir bakış açısından bakmamızı sağlar.

İş, aşk, arkadaşlık, aile gibi bağlarınıza  baktığımızda ise onlarla da kararsızlıklar yaşadığınız bazı konular gündeme gelebilir.

Özellikle romantik anlamda flörtler ettiğiniz kişiyle aranızdaki sevginin gerçek olup olmadığıyla ilgili şüpheye düşebilirsiniz. Güven ihtiyacı hissettiğiniz bir gün olacak.