AK Parti Sivas Teşkilatı'nda Birlik Mesajı AK Parti Sivas Teşkilatı'nda Birlik Mesajı

Sevgili başaklar ve yükselen başaklar, bugün iniş çıkışlı bir gün yaşayabilirsiniz.

Başak-1Kariyer hayatınızda meydana gelecek ufak tefek sorunlar karşısında soğukkanlı ve sabırlı olmalısınız. Gün içerisinde de alacağınız haberler sizi birazcık huzursuz edebilir endişelenebilirsiniz. Bu konular özellikle ailevi meseleler ve sağlıkla ilgili konular olabilir. Kafanızın karıştığı ve iş hayatınızda iniş çıkışlar yaşadığınız bu dönemi sevdiklerinizle birlikte atacaksınız. Özellikle ailenizle birlikte birbirinize kenetlendiğinizde aşamayacağımız hiçbir zorluk yok.

Aşk hayatınızdaki problemleri çözmeye çalışırken iş görüşmeleri yapmanız gereken durumlar olabilir. Tüm bu yoğunluklar ardından partnerinize zaman ayıramadığını fark edebilirsiniz. Bu durumda da partnerinizin bazı sitemlerini duyabilirsiniz. Bu nedenle iş hayatınıza ve partnerinize daha dengeli zaman ayırmalısınız. Partnerinize ufak tefek sürprizler yaparak onun gönlünü kazanabilirsiniz. Veya hafta sonu küçük bir kaçamağı çıkabilirsiniz.

İş hayatınızla ilgili alacağınız çok önemli bir karar var. Ancak bu kararı vermek için uygun bir gün değil gibi görünüyor. Bu nedenle bu kararı ani bir şekilde reddetmek yerine bir süre düşünmenizi tavsiye ederim. Bu karar yeni bir iş teklifi olabilir.

İş, arkadaşlıklar, aşk, aile ilişkilerinden dolayı sağlıkla ilgili problemleriniz olabilir. Unutmayın, her şeyden önce sağlığınız önemli. Bu nedenle yürüyüş yapmak, meditasyon, yoga gibi aktiviteler sizin hem  ruhsal hemde fiziksel  olarak iyileşmesine neden olacak. Aynı zamanda da rutin kontrollerinizi yaptırmayı da unutmayın.