Beypazarı Maden Suyu: Avrupa ve Türkiye'ye Uygun, İsviçre'de Mevzuat Farklılığı Beypazarı Maden Suyu: Avrupa ve Türkiye'ye Uygun, İsviçre'de Mevzuat Farklılığı

Sevgili aslanlar ve yükselen aslanlar, bugün ani ve sert tepkiler vermemeye dikkat etmelisiniz.

AslanBugün gökyüzünün etkisi, sevdiklerinizle aranızdaki iletişim kopukluğuna  neden olabilir. Birkaç konuşma veya olay karşısında ani ve sert tepkiler vermeniz ihtimali karşısında da sevdiklerinizle aranızın açılması muhtemel. Haklı olduğunuz durumda bile haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Bu nedenle öfkenizi hakim olmalı, ani kararlar vermemelisiniz. Kontrol ediniz de tutmalısınız.

Bişey bugün iş hayatınızda  da dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla aranızda olan ilişkide daha sabırlı olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Bugün sabrınız sizin en iyi dostunuz olacak, bunu unutmayın. Liderlik yapacağınız bazı projelerde arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ancak sakin olmak size kazanç sağlayacak.

Partnerinizle de aranızda olan ufak tefek pürüzler meydana gelebilir. Partnerinize karşı da anlayışlı ve sakin olmalısınız. Aksi takdirde ani kararlar vermek  uzun vadede Hayatınızı olumsuz yönde etkileyecek.

Finansal konularda yükselişe geçtiğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz. Yatırım fikirleriniz varsa diikkatli ve mantıklı adımlar atarak büyük kazançlar elde edebilirsiniz.