Sevgili yay ve yükselen yaylar; karşına bir merdiven çıksa adımları beşer, onar atlayacak kadar sabırlı ve hevesli olabilirsin. Ancak bazı şeyleri yavaş, yavaş olması küçük adımlarla ilerlemen gerekiyor. O yüzden aceleci davranmamalı, kendine dikkat etmelisin. Aşk hayatınızda sorunlar karşınıza çıkabilir. Hissettiğiniz bu gerginlik tüm günün enerjisinde etkili olacak. Sabırlı olun ve iletişim kurmak için aceleci davranmamaya çalışın

Yay-1

Sivas'ta Bin Öğrenci Bayram Tatilinin Ardından Ders Başına Geçti! Sivas'ta Bin Öğrenci Bayram Tatilinin Ardından Ders Başına Geçti!

Kendi kafanızda kurduğunuz konular olabilir. Zaman içerisinde alıştığınız alışkanlıkları değiştirmek isteyebilirsiniz. Kişisel çabalarınızı kariyer hayatınıza rahatça aktarabileceksiniz. Kariyer hayatında her şey üzerine geliyormuş gibi hissediyorsun.  Kafanı dağıtmak için kendine küçük tatil planları yapabilirsin. Hayatınızda tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Partnerinizle yaşadığınız sorunları aşmanız zor gibi. Yeni tartışmalar karşınıza çıkabilir. Boş yere umudunuzu sürdürmeyin. Kariyer hayatınızda yeni hedefler seçme zamanı geldi. Karşınıza çıkan bütün ihtimaller arasında iyi bir seçim yapmalı, doğru adımlar atmalısınız. Maddi konudan rahatlamanız için bir süre daha beklemelisiniz.