SİVAS 10 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER SİVAS 10 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar, Bugün sevdiklerinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz..

Mars ve uranüs arasındaki etkileşim Nedeniyle bugün ilişkileriniz durağan geçebilir. Ancak iletişim becerilerinizle birlikte ve Anlayışımızla birlikte ilişkilerinizdeki bu ufak tefek sorunları kolayca halledebilirsiniz.

Yine de ilişkilerinizde tedbirli olmalısınız. Ani, duygu değişimlerinizi hızlı ve beklenmedik değişimlerle karşılaşabilirsiniz. O nedenle ilişkiler bağlamında sakin ve olgunlukla birlikte sosyal çevrenizde saygınız artabilir.

Boğa

Bugün aksi 2 duyguyu aynı anda yaşayabilirsiniz. Bir yönünüz işleri yoluna sokmak isterken, diğer tarafınız ise özgür hissetmek için sınırları aşmaya hazır. Ancak bu 2 Duyguyu dengede tutmak sizin elinizde. Iç sesinize ve ruhunuza kulak vermelisiniz. Mantıklı kararlar Vermeye dikkat edin.

Bugünkü kararsızlığını kendinizi bulmak ve ne istediğinizi keşfetmek için size bir yol gösteriyor olabilir. Haber bu nedenle kendinizi rahat hissedeceğiniz aktiviteler yapmanız sizin için daha iyi olacak. Hem bedeniniz hem de ruhunun sağlıklı kalabilmesi için. Kendinize zaman ayırmalısınız.

Iş hayatınızı ve finansal hayatınızla ilgili de ani kararlar vermemeye özen göstermelisiniz.