Sivas'ta Ekmek ve Pide Fiyatlarında Zam Bekleniyor: Ekmeğin Fiyatı Ne Kadar Olacak? Sivas'ta Ekmek ve Pide Fiyatlarında Zam Bekleniyor: Ekmeğin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar, bugün Merkür Retrosu sizi doğrudan etkiliyor.

Gün içerisinde iletişimde aksaklıklar ve yanlış anlaşılmalara karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugünden itibaren özellikle kariyer hayatınızla ilgili önemli kararlar alırken daha dikkatli olmalı daha mantıklı kararlar vermelisiniz. İş hayatınızda çevrenizdeki insanlara ve ortamlara dikkatli bir şekilde yaklaşmalısınız. Söyleyeceğiniz sözlerinizi 2 defa düşünmelisiniz. Özel hayatınızla ilgili de paylaşımlarda bulunmamaya dikkatli etmelisiniz.

Koc 1

Aşk hayatınızda ise geçmiş hayatınız gündeme gelebilir. Var olan ilişkinizde de ufak tefek gerilimler yaşayabilirsiniz. Partnerinizle karşı birbirinize açık iletişim kurmaya özen göstermeli ve saygı sınırlarını geçmemelisiniz. Bu aralara ihtiyacınız olan pozitif enerji ise sosyal hayatınızda ve aile bağlarınızı da elde edeceksiniz. Bir süredir görüşmediğiniz aile üyelerinize görüşmek hem size hem de onlarla çok iyi gelecek.