Sevgili terazi ve yükselen teraziler İşlerinizi hafife almamanız gereken bir gündesiniz.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; Maddi kaygıların bütün gününün gidişatını etkilememesi için dikkat etmen gerekecek. Bazı şeyleri kafanda tam oturtamamış gibi gözüküyor. Esas kafana taktığın kaygıları yenmen gerekiyor. İşlerinizi hafife almamanız gereken bir gündesiniz. Bugün kendini ödüllendirmek isteyebilirsin. Bu da bugün fazla harcama yapmana sebebiyet olabilir.  Kontrollü davranmak senin için en mantıklısı. Geçmiş fakat üzerinde etkisini hala hissettiğin konuların çözüme ulaşması, seni rahatlatacak.

T E R A Z İ-4

Sivas'ın Gemerek İlçesinde Deprem Sonrası Olağanüstü Görüntü Sivas'ın Gemerek İlçesinde Deprem Sonrası Olağanüstü Görüntü

 Arkadaşlarınıza olan öfkeniz sizi agresif düşüncelere itebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde daha rahat risk alabilirsiniz. Biri sizi planınızdan vazgeçirmeye hatta engellemeye çalışıyor olabilir. Pes etmeyin ! Hiç beklemediğiniz bir anda, beklemediğiniz bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili rahatsız olduğunuz durumları değiştirmek için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmenin tam vakti.