Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar İsteklerine daha rahat zaman ayırma imkânı bulurken, geleceğe dönük planlar yapacaksın.

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar; Bazı şeyleri artık kontrol edemeyeceğini anlamalısın, etrafındakilerin etkili olabileceğini kendine hatırlatmanda fayda var. Her şeyi kontrol altında tutmak istemen seni yorabilir. Bazı şeyleri kendi haline bırakmayı öğrenebilmelisin. Yaklaşan yeni ay, hareketlerinizi daha yüksek bir güç yapıyormuş gibi davranmanızı istiyor. Geleceği düşündüğün bugün de etrafındakilerin de desteğine başvuracaksın.  İsteklerine daha rahat zaman ayırma imkânı bulurken, geleceğe dönük planlar yapacaksın.

SİVAS 11 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER SİVAS 11 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER

Oğlak-1

Kariyerinizi yeniden baştan yaratıyorsunuz. Yalnız kalmayı tercih ettiğiniz sürece karanlığın derinliklerinde vakit geçirmeye devam edeceksiniz. Partneriniz size değer veren herkesle konuşarak kendinize vakit ayırmak için planlar yapacak.  Gün içinde yapacağınız parasal değişiklikler sizi rahatlatabilir. İkili çatışmalara karşı dikkatli olunması gereken zamanlar var.  İlişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadar beslendiği takdirde, ilişkinizde ilerleme olasılığı var.