Sevdiği kızın eşarbıyla kendini vagona astı

Sivas’ta pide fırınında işçi olarak çalışan ve 4 gündür kayıp olan 26 yaşındaki Ahmet Tunç, sevdiği kızın eşarbı ile kendini tren vagonuna asmış şekilde bulundu.

Sevdiği kızın eşarbıyla kendini vagona astı

YÜKSEL MENEKŞE

Sivas’ta bir pide fırınında işçi olarak çalışan 26 yaşındaki Ahmet Tunç, 4 gün önce işten çıkıp evine dönmedi. Tunç’un ailesinin durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine arama çalışmaları başlatıldı. Ekipler kayıp şahıs ile ilgili çalışmalar yürütürken, TÜDEMSAŞ güvenlik görevlileri tarafından boş yük vagonlarından birinde intihar vakası yaşandığı ihbarı yapıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri vagonda kendini asan şahsın Ahmet Tunç olduğunu tespit etti. Tunç’un kendisini kadın eşarbı ile asmış olduğu görülürken, olay yerine gelen arkadaşları Ahmet Tunç’un bir kızı sevdiğini ve kendini astığı eşarbın ise sevdiği kıza ait olduğunu söylediler.

BABASININ İŞYERİNDE KENDİNİ ASTI

TÜDEMSAŞ’ta işçi olarak çalışan Ahmet Tunç’un babası Ömer Tunç, sabah saatlerinde işe giderken kalabalığı gördü. Bir gencin intihar ettiğini duyan baba Ömer Tunç ‘Benim oğlum kayıp’ diyerek koşarak olay yerine gitti. İntihar eden gencin kendi oğlu olduğunu gören acılı baba sinir krizleri geçirdi. Cumhuriyet savcısını yaptığı inceleme sonucu Ahmet Tunç’un cenazesi otopsi için Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 04:25

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
vural
vural - 2 hafta Önce

allah rahmet eylesin babası arkadasımdı

SIRADAKİ HABER