Akyıldız, Sevgi seliyle karşılanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, çarşı esnafı ve TÜDEMSAŞ çalışanlarını ziyaret etti. Akyıldız diğer yandan CHP Eski Belediye Başkanı Süleyman Çanka’nın eşinin cenaze törenine de katıldı.

Akyıldız, Sevgi seliyle karşılanıyor

MEHMET TIRPAN

Seçim çalışmalarının hızlandığı bugünlerde belediye başkanlarının halkla ve esnafla buluşma ziyaretleri yoğunluk kazanıyor. CHP Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız,  seçim startının verildiği günden bu yana halkla ve esnafla buluşmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Sevgi seliyle karşılanan Akyıldız seçilmesi halinde hem Sivas’ın hem de Sivaslı’nın yüzünün güleceğini söyledi.

Yerel seçimlerde belediye başkan adayının projeleriyle  öne çıkacağını ve Sivaslılar için kendilerine yapılacak olan hizmetin önemli olduğunu bu nedenle de vatandaşın sorunlarını çözmeye ilişkin projelerle adaylığa talip olduğunu dile getiren Akyıldız, özellikle kadınların,gençlerin ve yaşlıların sorunlarını kapsayan çözüm projeleri hazırladıklarını kaydetti.

Akyıldız, bu kapsamda 9 Mart 2019 Cumartesi günü Sivas Ticaret Odasında saat 14.00 da gerçekleştirilecek olan proje tanıtım toplantısına tüm halkı davet ederek projelerini açıklayacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 04:24

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER